Tulikivi-studiot

Kaikki saman katon alta

Pohditko sopivaa takkaa, kiuasta tai sisustuskiviä? Jätä meille yhteydenottopyyntö — lähin Tulikivi-myyjämme on sinuun yhteydessä mahdollisimman pian.

  • Valitse kaupunki:

Espoo

Lautamiehentie 1
02770 Espoo
Puh. 0403 063 056
Email studio.espoo@tulikivi.fi

Niko Kontinen

Tulisija-, kiuas- ja sisustuskivimyynti

0403 063 134 niko.kontinen@tulikivi.fi

Jari Manner

Tulisija- & kiuasmyynti

0500 389 670 jari.manner@tulikivi.fi

Hämeenlinna

Turuntie 10
13130 Hämeenlinna
Puh. 0403 063 060
Email studio.hameenlinna@tulikivi.fi

Mika Ervasti

Tulisija- & kiuasmyynti

0400 841 416 mika.ervasti@tulikivi.fi

Iisalmi

Ota yhteys ja sovi tapaaminen tai kotikäynti Tulikivi-edustajan kanssa.
Puh: 040 531 0340

Matti Leinonen

Tulisija- ja kiuasmyynti

040 532 0340 matti.leinonen@tulikivi.fi

Joensuu

Pilkontie 7
80130 Joensuu
Puh. 0403 063 062
Email studio.joensuu@tulikivi.fi

Pekka Lukin

Tulisija- & kiuasmyynti

0403 063 154 pekka.lukin@tulikivi.fi

Juuka

Joensuuntie 1226 A
83900 Juuka
Puh. 0403 063 065

Kirsi Turunen

Tulisija-, kiuas- ja sisustuskivimyynti

0403 063 065 kirsi.turunen@tulikivi.fi

Jyväskylä

Vapaaherrantie 2
40100 Jyväskylä
Puh. 0403 063 063
Email studio.jyvaskyla@tulikivi.fi

Patrik Sirkka

Tulisija-, kiuas- ja sisustuskivimyynti

040 560 1386 patrik.sirkka@tulikivi.fi

Arja Sirkka

Tulisija-, kiuas- ja sisustuskivimyynti

040 770 6431 arja.sirkka@tulikivi.fi

Matti Sirkka

Tulisija-, kiuas- ja sisustuskivimyynti

0400 690 445 matti.sirkka@tulikivi.fi

Kajaani

Ota yhteys ja sovi tapaaminen tai kotikäynti Tulikivi-edustajan kanssa.
Puh: 040 531 0340
Email studio.kajaani@tulikivi.fi

Matti Leinonen

Tulisija- ja kiuasmyynti

040 532 0340 matti.leinonen@tulikivi.fi

Kotka

Kangastie 1
48600 Kotka
Puh. 0403 063 067
Email studio.kotka@tulikivi.fi

Niko Muurinen

Tulisija- ja kiuasmyynti

050 378 2974 niko.muurinen@tulikivi.fi

Antti Muurinen

Tulisija- ja kiuasmyynti

040 553 8172 antti.muurinen@tulikivi.fi

Kouvola

Katajaharjuntie 4
45720 Kouvola
Puh. 0403 063 068
Email studio.kouvola@tulikivi.fi

Laura Ääpälä-Lillrank

Tulisija- ja kiuasmyynti

040 590 8796 laura.aapala@tulikivi.fi

Sari Laakso

Tulisija- ja kiuasmyynti

045 120 5863 sari.laakso@tulikivi.fi

Kuopio

Volttikatu 6
70700 Kuopio
Puh. 0403 063 069
Email studio.kuopio@tulikivi.fi

Teemu Kemppainen

Tulisija- ja kiuasmyynti

0440 385 944 teemu.kemppainen@tulikivi.fi

Lahti

Laatukatu 13
15680 Lahti
Puh. 0403 063 071
Email studio.lahti@tulikivi.fi

Niko Mantere

Tulisija- ja kiuasmyynti

050 589 8758 niko.mantere@tulikivi.fi

Ari Nieminen

Tulisija- ja kiuasmyynti

0400 702 236 ari.nieminen@tulikivi.fi

Lappeenranta

Suonionkatu 27
53600 Lappeenranta
Puh. 0403 063 072
Email studio.lappeenranta@tulikivi.fi

Marko Lallo

Tulisija- ja kiuasmyynti

0400 744 630 marko.lallo@tulikivi.fi

Mikkeli

Maaherrankatu 48 lh 4
50100 Mikkeli
Puh. 0403 063 074
Email studio.mikkeli@tulikivi.fi

Arttu Nissinen

Tulisija- ja kiuasmyynti

050 521 2387 arttu.nissinen@tulikivi.fi

Oulu

Välirinne 9
90940 Jääli
Puh. 0403 063 075
Email studio.oulu@tulikivi.fi

Rami Suorsa

Tulisija- ja kiuasmyynti

040 502 8568 rami.suorsa@tulikivi.fi

Pori

Rautatienpuistokatu 2
28130 Pori
Puh. 0403 063 076
Email studio.pori@tulikivi.fi

Suvi Murto

Tulisija-, kiuas- ja sisustuskivimyynti

041 315 9239 suvi.murto@tulikivi.fi

Porvoo

Mannerheiminkatu 30
06100 Porvoo
Puh. 0403 063 077
Email studio.porvoo@tulikivi.fi

Yrjö Huhta

Tulisija- & kiuasmyynti

044 986 9750 yrjo.huhta@tulikivi.fi

Lars Huhta

Tulisija- & kiuasmyynti

044 986 9751 lars.huhta@tulikivi.fi

Raisio

Tammimäenkatu 6
20320 Turku
Puh. 0403 063 078
Email studio.raisio@tulikivi.fi

Ville Koistinen

Tulisija-, kiuas- ja sisustuskivimyynti

040 306 3136 ville.koistinen@tulikivi.fi

Mikko-Pekka Turunen

Tulisija-, kiuas- ja sisustuskivimyynti

040 306 3169 mikko-pekka.turunen@tulikivi.fi

Rovaniemi

Pulkamontie 8
96900 Saarenkylä
Puh. 0403 063 080
Email studio.rovaniemi@tulikivi.fi

Ahti Halvari

Tulisija- ja kiuasmyynti

0400 691 909 ahti.halvari@tulikivi.fi

Savonlinna

Satelliittikatu 22
57210 Savonlinna
Puh. 0403 063 079
Email studio.savonlinna@tulikivi.fi

Oskar Nousiainen

Tulisija- ja kiuasmyynti

0400 282 085 oskar.nousiainen@tulikivi.fi

Jukka Nousiainen

Tulisija- ja kiuasmyynti

050 572 7445 jukka.nousiainen@tulikivi.fi

Seinäjoki

Karvarinkatu 10
60320 Seinäjoki
Puh. 0403 063 083
Email studio.seinajoki@tulikivi.fi

Henri Syrjälä

Tulisija- ja kiuasmyynti

040 553 3357 henri.syrjala@tulikivi.fi

Tammisaari

Kreivi Moritzinkatu 5
10600 Tammisaari
Puh. 0403 063 084
Email studio.tammisaari@tulikivi.fi

Kaj Forsström

Tulisija- ja kiuasmyynti

040 354 0613 kaj.forsstrom@tulikivi.fi

Tampere

Pispalan valtatie 120
33270 Tampere
Puh. 0403 063 085
Email studio.tampere@tulikivi.fi

Jenni Mäntylä

Tulisija- ja kiuasmyynti

045 608 1441 jenni.mantyla@tulikivi.fi

Satu Ansamaa

Tulisija- ja kiuasmyynti

044 209 9686 satu.ansamaa@tulikivi.fi

Vaasa

Opistokatu 11
65100 Vaasa
Puh. 0403 063 087
Email studio.vaasa@tulikivi.fi

Stina Määttä

Tulisija- ja kiuasmyynti

0500 606 582 stina.maatta@tulikivi.fi

Miika Määttä

Tulisija- ja kiuasmyynti

050 377 0915 miika.maatta@tulikivi.fi

Vantaa

Nilsaksenpolku 2
01510 Vantaa
Puh. 0403 063 050
Email studio.tammisto@tulikivi.fi

Juuso Aaltonen

Tulisija-, kiuas- ja sisustuskivimyynti

0403 063 131 juuso.aaltonen@tulikivi.fi

Jan Pelkonen

Tulisija-, kiuas- ja sisustuskivimyynti

0403 063 130 jan.pelkonen@tulikivi.fi

Jari Manner

Tulisija- & kiuasmyynti

0500 389 670 jari.manner@tulikivi.fi

Varkaus

Kiertotie 2
78210 Varkaus
Puh. 0403 063 089
Email studio.varkaus@tulikivi.fi

Mari Jussila

Tulisija- ja kiuasmyynti

0400 632 725 mari.jussila@tulikivi.fi

Jorma Markkanen

Tulisija- ja kiuasmyynti

040 512 6703 jorma.markkanen@tulikivi.fi

Ylivieska

Ota yhteys ja sovi tapaaminen tai kotikäynti Tulikivi-edustajan kanssa.
Puh: 045 162 6484

Jaakko Sillanpää

Tulisija- ja kiuasmyynti

045 162 6484 jaakko.sillanpaa@tulikivi.fi