Tulikivi-studiot

Kaikki saman katon alta

Pohditko sopivaa takkaa, kiuasta tai sisustuskiviä? Tule tutustumaan studiolle malliuuneihin ja juttelemaan sinun projektistasi. Kysy samalla helmikuun talvieduista!

  • Valitse kaupunki:

Asiakaspalvelu

Tulikivi Oyj
Kuhnustantie 22
83900 Juuka
Puh. 0403 063 100 vaihde
Sähköposti: etunimi.sukunimi@tulikivi.fi

Tilausten käsittely, laskutus

040 3063 001 myynti.kotimaa@tulikivi.fi

Tekninen palvelu, tulisijat

Tekninen neuvonta, tuotetakuu

040 3063 002 tekninen.palvelu@tulikivi.fi

Tekninen palvelu, kiukaat

Tekninen neuvonta, tuotetakuu

040 306 3005 tulikivi@tulikivi.fi

Tekninen palvelu, kivitasot

Tekninen neuvonta, tuotetakuu

0400 256 065 tomi.huovinen@tulikivi.fi

Espoo

Lautamiehentie 1
02770 Espoo

studio.espoo@tulikivi.fi
Avoinna Ma-to 9-17, Pe 9-16, La 10-14

Tutustu esittelymalleihin >

Studio avoinna nyt 24/7. Lue QR-koodi ovella tai tilaa ennakkoon netissä, täydennä yhteystiedot ja astu sisään!

Niko Kontinen

Tulisija-, kiuas- ja sisustuskivimyynti

0403 063 134 niko.kontinen@tulikivi.fi

Marko Turunen

Tulisija-, kiuas- ja sisustuskivimyynti

0403 063 139 marko.turunen@tulikivi.fi

Pirita Issakainen

Kivitasot, keittiöliikkeiden asiakkaat

0403 063 135 pirita.issakainen@tulikivi.fi

Hämeenlinna

Turuntie 10
13130 Hämeenlinna
Puh. 0403 063 060
studio.hameenlinna@tulikivi.fi
Avoinna Ma-to 10-17, pe 10-15,
La suljettu

Tutustu esittelymalleihin >

 

Markku Kesseli

Tulisija- & kiuasmyynti, kotikäynnit

0400 811 866 tiilinikkarit@gmail.com

Iisalmi

Ota yhteys ja sovi tapaaminen tai kotikäynti Tulikivi-edustajan kanssa.
Puh: 040 531 0340
studio.kajaani@tulikivi.fi

Tutustu nettisivuihin >

Matti Leinonen

Tulisija- ja kiuasmyynti

040 531 0340 matti.leinonen@tulikivi.fi

Joensuu

Pilkontie 7
80130 Joensuu
Puh. 0403 063 062
studio.joensuu@tulikivi.fi
Avoinna Ma-to 10-17, Pe 10-16,
La suljettu

Tutustus esittelymalleihin >

 

Pekka Lukin

Tulisija- & kiuasmyynti

0403 063 154 pekka.lukin@tulikivi.fi

Juuka

Joensuuntie 1226 A
83900 Juuka.
Puh. 0403 063 065
studio.kivikyla@tulikivi.fi
Avoinna Ma-pe 9-16, La suljettu

Tutustu esittelymalleihin >

 

Kirsi Turunen

Tulisija-, kiuas- ja sisustuskivimyynti

0403 063 065 kirsi.turunen@tulikivi.fi

Jyväskylä

Vapaaherrantie 2
40100 Jyväskylä
Puh. 0403 063 063
studio.jyvaskyla@tulikivi.fi
Avoinna Ma-pe 10-17,
muuten sopimuksen mukaan

Tutustu esittelymalleihin >

 

Patrik Sirkka

Tulisija-, kiuas- ja sisustuskivimyynti

040 560 1386 patrik.sirkka@tulikivi.fi

Arja Sirkka

Tulisija-, kiuas- ja sisustuskivimyynti

040 770 6431 arja.sirkka@tulikivi.fi

Matti Sirkka

Tulisija-, kiuas- ja sisustuskivimyynti

0400 690 445 matti.sirkka@tulikivi.fi

Kajaani

Ota yhteys ja sovi tapaaminen tai kotikäynti Tulikivi-edustajan kanssa.
Puh: 040 531 0340
studio.kajaani@tulikivi.fi

Tutustu nettisivuihin >

Matti Leinonen

Tulisija- ja kiuasmyynti

040 531 0340 matti.leinonen@tulikivi.fi

Kotka

Kangaskatu 1
48600 Kotka
Puh. 0403 063 067
Email studio.kotka@tulikivi.fi
Aukioloajat:
Ma-pe 10-17, La 10-13

Tutustu esittelymalleihin >

 

Niko Muurinen

Tulisija- ja kiuasmyynti

050 378 2974 niko.muurinen@tulikivi.fi

Kouvola

Katajaharjuntie 4
45720 Kouvola
Puh. 0403 063 068
studio.kouvola@tulikivi.fi
Avoinna Ma-pe 10-17, La suljettu

Tutustu esittelymalleihin >

 

Laura Ääpälä-Lillrank

Tulisija- ja kiuasmyynti

050 4394 782 laura.aapala@tulikivi.fi

Kuopio

Volttikatu 6
70700 Kuopio
Puh. 0403 063 069
studio.kuopio@tulikivi.fi
Avoinna: Tarkista aukioloajat nettisivulta, tarvittaessa avoinna myös sopimuksen mukaan.

Tutustu esittelymalleihin >

 

 

 

Teemu Kemppainen

Tulisija- ja kiuasmyynti

0440 385 944 teemu.kemppainen@tulikivi.fi

Lahti

Laatukatu 13
15680 Lahti
Puh. 0403 063 071
Email studio.lahti@tulikivi.fi
Aukioloajat:
Ma-pe 10-17, La suljettu

Tutustu esittelymalleihin >

 

 

Niko Mantere

Tulisija- ja kiuasmyynti

050 589 8758 niko.mantere@tulikivi.fi

Ari Nieminen

Tulisija- ja kiuasmyynti

0403 063 071 ari.nieminen@tulikivi.fi

Lappeenranta

Suonionkatu 27
53600 Lappeenranta
Puh. 0403 063 072
studio.lappeenranta@tulikivi.fi
Avoinna Ma-to 10-17,
muuten sopimuksen mukaan.

Tutustu esittelymalleihin >

 

Marko Lallo

Tulisija- ja kiuasmyynti

040 528 7517 marko.lallo@tulikivi.fi

Mikkeli

Maaherrankatu 48 lh 4
50100 Mikkeli
Puh. 0403 063 074
studio.mikkeli@tulikivi.fi
Avoinna Ma suljettu, ti-pe 9-16, la 11-14,
muuten sopimuksen mukaan.

Tutustu esittelymalleihin >

 

Arttu Nissinen

Tulisija- ja kiuasmyynti

050 521 2387 arttu.nissinen@tulikivi.fi

Oulu

Välirinne 9
90940 Jääli
Puh. 0403 063 075
studio.oulu@tulikivi.fi
Avoinna:
ma-to 10-16
muuten sopimuksen mukaan.
Suosittelen ajanvarausta

Tutustu esittelymalleihin >

 

 

Rami Suorsa

Tulisija- ja kiuasmyynti

040 502 8568 rami.suorsa@tulikivi.fi

Pori

Lähin Tulikivi-studio on Tampereella Ikean lähellä (Tietohallinnonkatu 13). Tutustu studion laajaan malliuunivalikoimaan.

Ota yhteys ja sovi kotikäynti Tulikivi-edustajan kanssa.
Puh. 041 315 9239
studio.pori@tulikivi.fi

Jätä tarjouspyyntö
Tilaa kotikäynti

 

 

Suvi Murto

Tulisija-, kiuas- ja sisustuskivimyynti

041 315 9239

Porvoo

Mannerheiminkatu 30
06100 Porvoo
puh. 044 986 9750

studio.porvoo@tulikivi.fi
Avoinna: ma-ke klo 15-18
Muuten sopimuksen mukaan, myös iltaisin ja viikonloppuisin. Ota yhteys ja sovi tapaaminen tai kotikäynti.

Tutustu esittelymalleihin >

Huom. Olen tavoitettavissa sunnuntaisin klo 10-14 Tammiston studiolla.

Yrjö Huhta

Tulisija- & kiuasmyynti

044 986 9750 yrjo.huhta@tulikivi.fi

Raisio

Tammimäenkatu 6
20320 Turku
Puh. 0403 063 078
studio.raisio@tulikivi.fi
Avoinna Ma-to 9-17, Pe 9-16, La 10-14,
muuten sopimuksen mukaan.

Tutustu esittelymalleihin >

Studio avoinna nyt 24/7. Lue QR-koodi ovella tai tilaa ennakkoon netissä, täydennä yhteystiedot ja astu sisään!

Ville Koistinen

Tulisija-, kiuas- ja sisustuskivimyynti

040 306 3136 ville.koistinen@tulikivi.fi

Mikko-Pekka Turunen

Tulisija-, kiuas- ja sisustuskivimyynti

040 306 3169 mikko-pekka.turunen@tulikivi.fi

Rovaniemi

Pulkamontie 8
96900 Saarenkylä
Puh. 0403 063 080
studio.rovaniemi@tulikivi.fi
Avoinna Ma-pe 10-17, La suljettu

Tutustu esittelymalleihin >

 

Ahti Halvari

Tulisija- ja kiuasmyynti

0400 691 909 ahti.halvari@tulikivi.fi

Savonlinna

Satelliittikatu 22
57210 Savonlinna
Puh. 0403 063 079
studio.savonlinna@tulikivi.fi
Avoinna Ma-to 10-16, Pe 10-14,
muuten sopimuksen mukaan

Tutustu esittelymalleihin >

 

 

Oskar Nousiainen

Tulisija- ja kiuasmyynti

0400 282 085 oskar.nousiainen@tulikivi.fi

Jukka Nousiainen

Tulisija- ja kiuasmyynti

050 572 7445 jukka.nousiainen@tulikivi.fi

Seinäjoki

Karvarinkatu 10
60320 Seinäjoki
Puh. 0403 063 083
studio.seinajoki@tulikivi.fi
Avoinna Ma-pe 9-17, La 10-14

Tutustu esittelymalleihin >

Taneli Ranta

Tulisija- ja kiuasmyynti

040 198 2726 taneli.ranta@tulikivi.fi

Henri Syrjälä

Tulisija- ja kiuasmyynti

040 553 3357 henri.syrjala@tulikivi.fi

Juhani Syrjälä

Tulisija- ja kiuasmyynti

040 553 2429 juhani.syrjala@tulikivi.fi

Tammisaari

Kreivi Moritzinkatu 5
10600 Tammisaari
Puh. 0403 063 084
studio.tammisaari@tulikivi.fi
Avoinna Ma-pe 9-17, La suljettu

Tutustu nettisivuihin >

Kaj Forsström

Tulisija- ja kiuasmyynti

040 354 0613 kaj.forsstrom@tulikivi.fi

Tampere Epilä

Pispalan valtatie 120
33270 Tampere
Puh. 0403 063 085
studio.tampere@tulikivi.fi
Avoinna Ma-pe 10-16:30,
ajanvarauksella iltaisin ja viikonloppuisin.

Tutustu esittelymalleihin >

 

Jenni Mäntylä

Tulisija- ja kiuasmyynti

045 608 1441 jenni.mantyla@tulikivi.fi

Satu Ansamaa

Tulisija- ja kiuasmyynti

044 209 9686 satu.ansamaa@tulikivi.fi

Tampere Lahdesjärvi

Tietohallinnonkatu 13
33840 Tampere
Puh. 041 315 9239
suvi.murto@tulikivi.fi
Avoinna:
Ma-To 10-17, pe 10-14,
muulloin sopimuksen mukaan

Tutustu esittelymalleihin ja sovi tapaaminen studiolle >

Suvi Murto

Tulisija-, kiuas- ja sisustuskivimyynti

041 315 9239

Vaasa

Opistokatu 11
65100 Vaasa
Puh. 0403 063 087
studio.vaasa@tulikivi.fi
Avoinna Ma-pe 10-17, La suljettu

Tutustu esittelymalleihin >

 

Stina Määttä

Tulisija- ja kiuasmyynti

0500 606 582 stina.maatta@tulikivi.fi

Miika Määttä

Tulisija- ja kiuasmyynti

050 377 0915 miika.maatta@tulikivi.fi

Vantaa

Nilsaksenpolku 2
01510 Vantaa

studio.tammisto@tulikivi.fi
Avoinna Ma-to 9-17, pe 9-16, la-su 10-14

Tutustu esittelymalleihin >

Jan Pelkonen

Tulisija-, kiuas- ja sisustuskivimyynti

0403 063 130 jan.pelkonen@tulikivi.fi

Marko Turunen

Tulisija-, kiuas- ja sisustuskivimyynti

0403 063 139 marko.turunen@tulikivi.fi

Varkaus

Kiertotie 2
78210 Varkaus
Puh. 0403 063 089
studio.varkaus@tulikivi.fi
Avoinna Ma-pe 8-16,
muuten sopimuksen mukaan

Tutustu esittelymalleihin >

 

Mari Jussila

Tulisija- ja kiuasmyynti

0400 632 725 mari.jussila@tulikivi.fi

Jorma Markkanen

Tulisija- ja kiuasmyynti

040 512 6703 jorma.markkanen@tulikivi.fi

Ylivieska

Ota yhteys ja sovi tapaaminen tai kotikäynti Tulikivi-edustajan kanssa.
Puh: 045 162 6484
jaakko.sillanpaa@tulikivi.fi

Tutustu nettisivuihin >

Jaakko Sillanpää

Tulisija- ja kiuasmyynti

045 162 6484 jaakko.sillanpaa@tulikivi.fi